صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar logo Left
 
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu

چرا qiau؟

دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دانشگاهی با رویکرد صنعتی است که آموزش، پژوهش و پرورش از ارکان اصلی آن محسوب می‌شود. دانشگاه با هدف حرکت در مسیر توسعه و تولید دانش در جامعه گام برداشته و آرمان آن تربیت فارغ‌التحصیلان و متخصصانی است که به فضائل انسانی، اخلاقی و اسلامی آراسته باشند.
این دانشگاه در چهار مقطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به ارائه مهارت‌ها، دانش‌ها و بینش‌های مورد نیاز دانشجویان می‌پردازد.
دانشگاه خود را ملزم می‌داند با توجه به روند دگرگونی‌های شگرف در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، فن‌آوری و اجتماعی، نیازهای تازه و نوظهور آموزشی و پژوهشی جامعه را از طریق طراحی و توسعه دوره‌های آموزشی و خدمات متنوع با بهره‌مندی از فن‌آوری نوین و سیستم‌های پیشرفته آموزشی و همکاری با دانشگاه‌های مطرح جهان تأمین نماید.
اهتمام دانشگاه برای تربیت نیروهای متخصص و پویا و با بهره گیری از استادان برجسته کشور منجر به نتایج درخشانی شده است . به طوری که دانش آموخته گان این مرکز علمی جذب نهادها و شرکت های بزرگ صنعتی می شوند و به عنوان کارشناسان و مدیران شاخص فعالیت می کنند .
بی تردید یکی از شاخصه های ارتقای فرآیند آموزشی دانش آموخته گان ، ایجاد انگیزه در مقاطع بالاتر دانشگاهی در راستای تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز سطوح دانشگاهی، تحقیقاتی ، اجرایی و... است که با برنامه ریزی اصولی از بدو تاسیس تا کنون دهها نفر از دانش آموخته گان این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و صدها نفر در دانشگاه های معتبر بین المللی از جمله کانادا ، انگلیس ، سوئد و آمریکا با رتبه های ممتاز پذیرش شده اند .
دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با برخورداری از رشته های مختلف صنعتی ، دستیابی به جایگاه برتر تولید دانش ، ارائه تحقیقات نوین و تحول آفرینی را آرمان خود قرار داده است . در این راستا ایجاد و توسعه مراکز تحقیقاتی جزء اولویت های دانشگاه منظور شده ، آزمایشگاه پیشرفته تحقیقاتی مکاترونیک ،آزمایشگاه پیشرفته بتن و ساختمان و انیستیتو مدیریت خاورمیانه از جمله مراکزی هستند که دانش پژوهان جوان همراه با استادان خود در این مراکز تحقیقاتی به تحقیق و ابداعات علمی می پردازند .
دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تاسیس پارک علم و فن آوری را با هدف ارتقا فرهنگ نوآوری و افزایش رقابت پذیری ، در برنامه دارد . این پارک که در آینده نزدیک گشایش خواهد یافت میزبان جوانان کارآفرین و نخبه کشور خواهد بود .
دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در مسیر آرمان خود برای تبدیل شدن به دانشگاهی در کلاس جهانی ، فعالانه گام بر می دارد . اکنون دانشگاه با برخی از دانشگاه های برجسته جهان همکاری هایی را در زمینه های پژوهشی و آموزشی آغاز کرده است .

کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه سامانه کیوک

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد.

کاربران اینترنت آمار بازدیدها