صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar logo Left
 
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu

به نام خالق یکتا

بی‌شک آغاز هر حرکتی از سوی صاحبان اندیشه و انسان‌هایی که می‌خواهند متمایز باشند در راستای یک چشم‌انداز جذاب و منحصر به فرد تعریف می‌شود؛ انسان‌های بزرگ، دانشمندان برجسته، مدیران و رهبران نام‌آوری که منشاء تحول، نوآوری و خدمت به بشریت برای زندگی در دنیایی بهتر بوده‌اند، در سایه‌ی دیدگاه‌های بلند و ارزشمند خود، دنیایی زیبا برای استفاده میلیاردها انسان ایجاد کرده‌اند که هر روز شاهد نوآوری‌های علمی در زمینه‌های پزشکی، صنعتی و اقتصادی و... در جهان هستیم. پروردگار مهربان نعمت‌های فراوانی برای بندگان مهیا نموده و انسان به واسطه‌ی خرد و تعقل می‌تواند، از این نعمت‌ها برای ساخت دنیایی بهتر و آینده‌ای جذاب و آخرتی سر بلند، بهره ببرد.

از این رو دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با هدف پرداختن به توسعه‌ی اقتصادی و تامین پیش نیازها و ضرورت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آن، که به طور مبرم در صنعتی شدن منطقه، ارتقا و تصحیح علمی چرخه‌ی تولید تعریف شده بود، پایه‌گذاری شد.

برنامه‌ی کلان و راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، از ابتدای تاسیس منطبق بر منطق بنیادی و اصولی دست‌یابی به اندازه‌های اساسی و قواره‌های ملی و بین‌المللی آموزش و پژوهش شکل بسته است و بر همین مبنا، مجموعه همکاران در دانشگاه کوشیده‌اند کلیه‌ی آموزه‌های دانش پژوهی و آموزشی را هم سو با شرایط به سمت نزدیکی به دانشگاه‌های معتبر پیش برند.

در فرایند رشد و بالندگی دانشگاه، آرمان ما بر این باور تمرکز یافته است که دانشجویان شایسته و هوشمند با بهره‌گیری از امکانات متناسب، پتانسیل‌های خود را به فعلیت نزدیک کنند.

جهان امروز شتابان به سمت و سوی صنعت دیجیتال حرکت می‌کند و دورنمای آینده کلیه فعالیت‌های علمی بشرپیمودن این مسیر را از هم اکنون می‌نمایاند.

به یاد داشته باشید تحصیل امری پایدار است، بنابراین لحظه‌ای از آموختن درنگ نکنید و همواره در پی کسب و ترویج دانش باشید که این نکته رمز سازمان‌های موفق امروز است؛ هم چنان که در دین مبین اسلام نیز به آموختن علم از تولد تا مرگ و زکات علم تاکید شده است. عزم خود را برای تبدیل شدن به یک انسان موثر و متمایز جزم و سعی نمایید که برای جامعه سودمند باشید.

اینک که پای به این دانشگاه گذاشته و در مسیر توسعه‌ی علم و دانش قرار گرفته‌اید؛ ضمن خیرمقدم، حضور شما را غنیمت شمرده و به فال نیک می‌گیریم و تمام سعی و توان خود را در هموار ساختن این مسیر برای رسیدن به فرداهای روشن به کار خواهیم بست.


کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه سامانه کیوک

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد.

کاربران اینترنت آمار بازدیدها